Pigtail

  • FC Fiber Optical Pigtail

    Pigtail Optical FC Fiber

    Bidh pigtails fiber optic a ’toirt seachad dòigh luath airson innealan conaltraidh a dhèanamh san raon. Tha iad air an dealbhadh, air an dèanamh agus air an deuchainn a rèir protocol agus coileanadh a rèir inbhean gnìomhachais, a choinnicheas ri na sònrachaidhean meacanaigeach agus coileanaidh as cruaidhe agad. Feart 1. Bidh an toradh a ’gabhail ri prìneachan ceirmeag a chaidh a thoirt a-steach agus a’ toirt a-steach càbaill fiber optic àrd-inbhe. 2. Thoir a-steach teicneòlas bleith adhartach cèin agus uidheamachd bleith gus dèanamh cinnteach gu bheil an gluasad sa mheadhan ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    Pigtail LC Fiber Optic

    Bidh pigtails fiber optic a ’toirt seachad dòigh luath airson innealan conaltraidh a dhèanamh san raon. Tha iad air an dealbhadh, air an dèanamh agus air an deuchainn a rèir protocol agus coileanadh a rèir inbhean gnìomhachais, a choinnicheas ri na sònrachaidhean meacanaigeach agus coileanaidh as cruaidhe agad. Ceangal Sònrachadh A LC Connector B Modh Fibre neo-chrìochnaichte 9 / 125μm Seòrsa Fibre Simplex Pòlach Trast-thomhas Càball APC 0.9mm Stuth Seacaid PVC Seacaid Dath Tonn Buidhe 1310nm / 1550nm Seasmhachd> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    Pigtail Optical FC Fiber

    Bidh pigtails fiber optic a ’toirt seachad dòigh luath airson innealan conaltraidh a dhèanamh san raon. Tha iad air an dealbhadh, air an dèanamh agus air an deuchainn a rèir protocol agus coileanadh a rèir inbhean gnìomhachais, a choinnicheas ri na sònrachaidhean meacanaigeach agus coileanaidh as cruaidhe agad. Sònrachadh Ceangal Seòrsa FC Seòrsa Pòlach UPC / APC Modh Fibre OS2 9 / 125μm Tonn 1310 / 1550nm Cunntas Fibre Ìre Simplex Fiber Ìre G.652.D / G.657.A1 Cuir a-steach call ≤0.3dB Tilleadh air ais UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...