Corda Patch Optic Fiber Optim

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Cord Patch Duplex ST gu ST OM3

    · A ’coinneachadh ri EIA / TIA 604-2 le ferrule ceirmeach airson lìonraidhean càbaill aig astar àrd. · Bidh càball clò-bhuailte a ’cuideachadh le bhith a’ soilleireachadh agus ag aithneachadh diofar chàbaill. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL agus RL. · Tha càball snàithleach neo-mhothachail lùbte a ’nochdadh coileanadh mòr a thaobh sùbailteachd. · Tha pasgan carton K = K a ’toirt seachad an dìon as motha air na nithean agad. Ceangal Sònrachadh ST gu ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modh Fibre 50 / 125μm OM3 Jacket Colour Aqua Polishing UPC gu UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    Cord Patch Duplex SC gu SC OM4

    · A ’coinneachadh ri EIA / TIA 604-2 le ferrule ceirmeach airson lìonraidhean càbaill aig astar àrd. · Bidh càball clò-bhuailte a ’cuideachadh le bhith a’ soilleireachadh agus ag aithneachadh diofar chàbaill. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL agus RL. · Tha càball snàithleach neo-mhothachail lùbte a ’nochdadh coileanadh mòr a thaobh sùbailteachd. · Tha pasgan carton K = K a ’toirt seachad an dìon as motha air na nithean agad. Ceangal sònrachadh SC gu SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modh Fibre 50 / 125μm OM4 Jacket Aqua Polishing UPC gu UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO Gu Corda Pòcaid Duplex OM Duplex OM3

    Is e càbaill MPO gu LC Breakout an roghainn as fheàrr leat airson lìonraidhean fiber dùmhlachd àrd. Tha e air a dhealbhadh gu sònraichte airson tagraidhean ethernet luath, sianal fiber, ionad dàta agus gigabit ethernet. Tha an càball acfhainn 12 Fiber seo air a chleachdadh airson ceangal (6) SFP + a-steach do phannal adapter MPO agus stoc MPO. Ceangalaiche sònrachadh A MPO Boireann (gun pin) Ceangal B LC UPC Modh Fibre Duplex OM3 50 / 125μm Tonnfhad 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Astar 100m aig 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Corda Patch MTP OM4

    Chan eil an càball lùb optic neo-mhothachail 50 / 125μm OM4 nas lugha de lasachadh nuair a thèid a lùbadh no a thoinneamh an coimeas ri càbaill snàithleach optigeach traidiseanta agus nì seo stàladh agus cumail suas nan càballan fibre optic nas èifeachdaiche. Faodaidh e cuideachd barrachd àite a shàbhaladh airson do chàballan dùmhlachd àrd ann an ionadan dàta, lìonraidhean iomairt, seòmar telecom, tuathanasan frithealaiche, lìonraidhean stòraidh sgòthan, agus àiteachan sam bith a tha feum air càbaill paiste fiber. Tha an càball fibre optic multimode 50/125 OM4 seo air leth freagarrach airson co ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    Cable MTP Gu LC 12 Fibers OM3 Fanout

    1.0.35dB Ultra Low IL le USCONEC Connectors, 0.15dB Ultra Low IL le LC Connectors. Tha fiber 2.Corning no YOFC air a dhealbhadh gus a dhol seachad air ISO, IEC, RoHS. msaa inbhean. Tha càball snàithleach neo-mhothachail 3.Bend a ’nochdadh coileanadh mòr air seasmhachd. Tha pasgan carton 4.K = K a ’toirt seachad an dìon as motha air na nithean agad. Ceangal sònrachadh A MTP Ceangal mionlach boireann B LC Modh fiber 50 / 125μm OM3 dath seacaid Aqua Pòlach PC gu Stuth Seacaid UPC OFNR, OFNP, LSZH Insertion Loss ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC Gu SC OM1 Corda Pup Duplex

    · A ’coinneachadh ri EIA / TIA 604-2 le ferrule ceirmeach airson lìonraidhean càbaill aig astar àrd. · Bidh càball clò-bhuailte a ’cuideachadh le bhith a’ soilleireachadh agus ag aithneachadh diofar chàbaill. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL agus RL. · Tha càball snàithleach neo-mhothachail lùbte a ’nochdadh coileanadh mòr a thaobh sùbailteachd. · Tha pasgan carton K = K a ’toirt seachad an dìon as motha air na nithean agad. Ceangal sònrachadh SC gu SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Modh Fibre 62.5 / 125μm Jacket Colour Orange Orange Polishing UPC gu UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC Gu SC OM2 Corda Pup Duplex

    Tha an multimode corda paiste fiber optic seo a ’tighinn le stuth seacaid àrd-choileanadh, aig a bheil beatha seirbheis nas fhaide airson a chleachdadh. A bharrachd air an sin, chan eil e cho lag nuair a thèid a lùbadh no a thoinneamh an coimeas ri càbaill snàithleach optigeach traidiseanta, mar sin a ’dèanamh stàladh agus cumail suas nan càballan fiber optic nas èifeachdaiche. Tha trì seòrsaichean de roghainnean stuthan seacaid ann, nam measg PVC (OFNR), OFNP, LSZH, agus dh ’fhaodadh gum biodh roghainn nas fheàrr aig daoine a rèir am feum. Faodaidh an coltas soilleir is orains ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    Cord Patch Duplex SC gu SC OM3

    · A ’coinneachadh ri EIA / TIA 604-2 le ferrule ceirmeach airson lìonraidhean càbaill aig astar àrd. · Bidh càball clò-bhuailte a ’cuideachadh le bhith a’ soilleireachadh agus ag aithneachadh diofar chàbaill. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL agus RL. · Tha càball snàithleach neo-mhothachail lùbte a ’nochdadh coileanadh mòr a thaobh sùbailteachd. · Tha pasgan carton K = K a ’toirt seachad an dìon as motha air na nithean agad. Ceangal sònrachaidh SC gu SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modh Fibre 50 / 125μm OM3 Jacket Colour Aqua Polishing UPC gu UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    Cord LC Duplex LC gu LC OM4

    · A ’coinneachadh ri EIA / TIA 604-2 le ferrule ceirmeach airson lìonraidhean càbaill aig astar àrd. · Bidh càball clò-bhuailte a ’cuideachadh le bhith a’ soilleireachadh agus ag aithneachadh diofar chàbaill. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL agus RL. · Tha càball snàithleach neo-mhothachail lùbte a ’nochdadh coileanadh mòr a thaobh sùbailteachd. · Tha pasgan carton K = K a ’toirt seachad an dìon as motha air na nithean agad. Ceangal sònrachadh LC gu LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modh Fibre 50 / 125μm OM4 Jacket Colour Aqua Polishing UPC gu UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    Cord gu LC OM3 Duplex Patch

    · A ’coinneachadh ri EIA / TIA 604-2 le ferrule ceirmeach airson lìonraidhean càbaill aig astar àrd. · Bidh càball clò-bhuailte a ’cuideachadh le bhith a’ soilleireachadh agus ag aithneachadh diofar chàbaill. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL agus RL. · Tha càball snàithleach neo-mhothachail lùbte a ’nochdadh coileanadh mòr a thaobh sùbailteachd. · Tha pasgan carton K = K a ’toirt seachad an dìon as motha air na nithean agad. Ceangal Sònrachadh LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modh Fibre 50 / 125μm OM3 Jacket Colour Aqua Polishing UPC gu UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    Cord gu LC OM2 Duplex Patch

    1. Bidh an toradh a ’gabhail ri prìnichean ceirmeag a chaidh a thoirt a-steach agus a’ toirt a-steach càbaill fiber optic àrd-inbhe. 2. Thoir a-steach teicneòlas bleith adhartach cèin agus uidheamachd bleith gus dèanamh cinnteach gu bheil gluasaid sa mheadhan an t-snàithleach, cuasach an t-snàithle, uachdar an t-snàithle gun sgrìoban agus lochdan, agus paramadairean radius curvature an aghaidh deireadh ceirmeach a ’coinneachadh ris an àbhaisteach. 3. Tha an call cuir a-steach beag, tha an call air ais mòr, tha an eadar-ghluasad math, tha an cuir a-steach a-rithist agus r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    Cord gu LC OM1 Duplex Patch

    · A ’coinneachadh ri EIA / TIA 604-2 le ferrule ceirmeach airson lìonraidhean càbaill aig astar àrd. · Bidh càball clò-bhuailte a ’cuideachadh le bhith a’ soilleireachadh agus ag aithneachadh diofar chàbaill. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL agus RL. · Tha càball snàithleach neo-mhothachail lùbte a ’nochdadh coileanadh mòr a thaobh sùbailteachd. · Tha pasgan carton K = K a ’toirt seachad an dìon as motha air na nithean agad. Ceangal sònrachadh LC gu LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Modh Fibre 62.5 / 125μm Jacket Colour Orange Orange Polishing UPC gu UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...